• Masky pedagógov
          • Karneval

• Po troch rokoch sa opäť na našej škole v piatok 17.2. uskutočnil karneval. Svoju kreativitu i fantáziu vo výbere a tvorbe masky nám predviedli nielen žiaci 1. a 2. stupňa, ale aj učitelia, vychovávatelia, či asistentky. Súčasťou karnevalu bola promenáda žiackych masiek, súťaže a tanečná zábava, ktorú nám zabezpečil pán učiteľ Prochádzka. Vyhodnotili sa tiež najkrajšie a najprepracovanejšie masky tak na 1. ako i na 2. stupni. Akcia prebehla úspešne, žiaci sa zabavili a niektorí si odniesli aj výhru.

Do fotogalérie bol pridaný nový album Karneval.

• Lyžiarsky výcvik

• Od  23.1. do 27.1. 2023 žiaci 8.A a 9.A na týždeň odhodili všetky školské povinnosti za hlavu a v Jasenskej doline  si užili lyžiarsky kurz.  Počasie nám prialo, snehu bolo dostatok a tak sa hrdo  môžeme pochváliť, že aj vďaka našim inštruktorom sme si okrem znalosti lyžovania, odniesli krásne zážitky z pobytu na čerstvom vzduchu a v kolektíve. Do fotogalérie bol pridaný nový album Lyžiarsky výcvik.