• Testovanie 5 - 2022

• Testovanie sa uskutoční 18. mája 2022 (streda).

Celonárodné testovanie žiakov 5. ročníka TESTOVANIE 5-2022 z predmetov matematika a slovenský jazyk a literatúra sa uskutoční dňa 18.mája 2022. Školský koordinátor T 5-2022 - Mgr. Alica Berecová, školskí administrátori T 5-2022 - Mgr. Ľubomíra Adamčíková, Mgr. Jana Mikušová, Mgr.Marcela Stančíková, Mgr. Dana Grznárová, Mgr. Rastislav Prochádzka, Mgr, Janka Stanková. Žiaci V. A, V,B tr. sú rozdelení do troch skupín, informácie o zadelení a ďalšie usmernenia pre žiakov sú zverejnené na nástenke triedy V. A, V.B. Podrobné informácie o Testovaní 5-2022 nájdete na stránke NÚCEM: Testovanie 5-2022

• Oznámenie o udelení riaditeľského voľna

• Na základe § 150 ods. 5 zákona č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon)a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a § 3 ods. 10 vyhlášky231/2009 Z. z. o podrobnostiach o organizácii školského roka na základných školách, nastredných školách, na základných umeleckých školách, na praktických školách, na odbornýchučilištiach a na jazykových školách

udeľujem

z organizačných dôvodov – TESTOVANIE 5

žiakom 6. – 9. ročníka

dňa 18. mája 2022 (streda) riaditeľské voľno.

Žiaci uvedených ročníkov sú na tento deň zároveň odhlásení z obeda.

• Olympiáda v Anglickom Jazyku

• Dňa 13.1. 2022 sa naši žiaci Ondrej Paluš zo 7. A v kategórii 1A a Lea Okšová z 9.A v kategórii 1B zúčastnili  (ako postupujúci zo školského kola)  okresného kola olympiády v anglickom jazyku online formou . Lea  Okšová bola úspešnou  riešiteľkou, obsadila 9. miesto. Ondrej Paluš vyhral 1. miesto  a ako víťaz postúpil na krajské kolo. To sa konalo 8.2. 2022 online formou, kde Ondrej bol úspešným riešiteľom a obsadil krásne 5. miesto. Obom žiakom srdečne blahoželáme, ďakujeme za reprezentáciu našej školy a želáme veľa ďalších úspechov.

Do fotogalérie bol pridaný nový album Olympiáda v Anglickom Jazyku.

• Farebný týždeň

• V dňoch od 25.4. do 29.4. 2022 sa opäť uskutočnila na našej škole akcia s názvom „Farebný týždeň“. Žiaci, učitelia, vychovávatelia, asistentky a všetci, ktorí sa chceli zapojiť, chodili v daný deň v danej farbe. Triedy, v ktorých bola najväčšia účasť žiakov a to až 100% každý deň, získali odmenu: týždeň bez domácich úloh. Boli to triedy 1.A, 3.A, 3.B a 9.A. Výhercom blahoželáme a všetkým zúčastneným ďakujeme.

Do fotogalérie bol pridaný nový album Farebný týždeň.

• Športové súťaže v mesiaci apríl

• V apríli sa po dlhej dobe konečne rozbehli školské športové súťaže a naša škola na nich samozrejme nemohla chýbať.

Dňa 8.4.2022 sa vybraní žiaci zúčastnili školskej ligy v stolnom tenise, ktorú organizoval športový klub stolného tenisu v Topoľčanoch. Reprezentovali nás žiaci 1. aj 2.stupňa: J.Glos, N.Krátka, A.Bajzík, J. Novotný L.Balátová, D.Kmotorka, J.Vančo, R. Nikodém, M.Kmotorková, O.Macko, J.Zámek, A.Sasková. Ninka Krátka získala výborné 2.miesto a Lea Balátová 3.miesto v kategórií žiačok 1.stupňa.

Dňa 21.4. 2022 sme sa zúčastnili až dvoch súťaží:

Malý futbal mladších žiakov: F.Kluka, D. Bajzík , O.Macko, M.Matúš, A.Naštický, M.Nedeľka, K.Pikna, D. Prochádzka, J. Zámek, M.Martinček a J. Daniš.

Vybíjaná mladších žiačok: A.Gavalcová, N.Chropeňová, S.Jančeková, M.Kmotorková, L.Laciková, L.Michalková, N.Okšová, D.Palušová, M.Paulenová, L.Pavlovičová, T.N. Veverková, L.Zubčáková.

Aj napriek veľkej snahe žiakov sa nám nepodarilo postúpiť do ďalšieho kola.

Dňa 26.4.2022 sa žiaci prvého stupňa zúčastnili súťaže v malom futbale : McDonald´s Cup.

Medzi futbalistami boli žiaci: A.Hano, Š.Herda, M.Ivaška, V.Kluková, M.Kováč, T.Matúšová, J.Novotný, T.Okšová, L.Paluš, J.Šimon

V týždni od 26.4. do 29.4. naša škola organizovala okresné kolo žiakov a žiačok vo florbale.  Reprezentovali nás: Balážová L., Glosová B., Klobučníková Z., Martinčeková A., Nedeľková M., Piknová S., Prochádzková K., Sasková A., Šimková N., Zdichavská N.

Z tímu chlapcov nás reprezentovali: Daniš J., Cifra F., Halo N., Herda S., Chorvát Š., Kováč S., Martinček M., Matúš M., Milata Š., Mitický J., Pikna K., Prochádzka D.

So športovými súťažami pokračujeme aj v mesiaci máj.

Zúčastneným žiakom ďakujeme za reprezentáciu školy a prajeme veľa športových úspechov!

Do fotogalérie bol pridaný nový album Športové súťaže v mesiaci apríl.