• MDD 2022

• Medzinárodný deň detí je sviatok, na ktorý sa žiaci našej školy veľmi tešia . Preto si učitelia na jeho príprave dávajú obzvlášť záležať, aby mali deti rok čo rok postarané o prekvapenie i zábavu.

Na pôde školy sa pri tejto príležitosti za posledné roky vystriedali napríklad hasiči, policajti, psovodi, či záchranári , ktorí okrem iného predviedli aj ukážky zo svojej činnosti.

Dňa 27. mája si deti okrem futbalu a športových disciplín  mohli vychutnať aj zmrzlinu a sladkosti, na ktorých sa sponzorsky podieľali OcÚ Prašice, Jednota Prašice a majiteľ zmrzliny v Prašiciach.

Úsmev na ich tvári a radosť v očiach sú tou najlepšou odmenou pre všetkých, ktorí sa na príprave MDD každoročne podieľajú.

Do fotogalérie bol pridaný nový album MDD 2022.